Трактор John Deere 6920

Трактор серії John Deere 6920 — уніиверсальне та економічне вирішення Ваших виробничих задач. В иноваційних функціях реаліизовані передові технології, підвищучі економічність, потужність, комфорт та продуктивність машини. Надані функції також забезпечують автоматичне водіння трактора та роботу з картами поля, — все це гарантує успіх Вашого бізнесу.

Розрахувати
Відправити заявку

Нові двигуни PowerTech Plus з інтелектуальною системою регулювання потужності дозволяють підвищити й без того велику потужність та крутячий момент, що розвивають двигуни із системою вприску палива CommonRail з 4 клапанами на циліндр. При буксируванні важких причепленнь по лану або по шляху, валкуванні на крутих схилах або скошуванні трави інколи потребується, щоб інтелектуальна система підтримувала максимальну потужність двигуна. Саме це гарантує інтелектуальна система керування потужністю!

Тільки-но Ви поперше сядете у кабіну нового трактору, Ви зрозумієте, щто вона сильно відрізняється від традиційного робочого простіру. За якісьтю вироблення й підгоняння панелів, оббитих м'якою тканиною, Ви оціните якість свого робочого місця. Не зупиняйтесь, — відрегулюйте пневматичну підвіску сидіння. Встановіть висоту та кут похилу керма (зверніть увагу, що блок приладів та лівий важіль реверсу переміщаються разом із кермом!).

Задайте бажанну температуру у кабіні, яка буде врегульовуватися автоматично. Скористайтеся убудованим холодильником та зручно розташлваним підстаканником. У холодну погоду ввімкніть підігрів сидіння. Але ж ми ще не начали говорити про поліпшену оглядовість, ергономіку приладів керування, інноваційном центрі керування CommandCenter або зручному пульті керування CommandArm.

Двигун: 
Робочий обсяг, л6.8
Кількість циліндрів, шт.6
Номінальна потужність (ECE-R24), к.с/кВт150/110
Максимальна потужність (ECE-R24), к.с/кВт162/119
Номінальна потужність (97/68 EC), к.с/кВт155/114
Максимальна потужність (97/68 EC), к.с/кВт166/122
Резерв крутячого моменту, %38
Обсяг паливного баку, л250
Трансмісія: 
Тип трансмісіїPowerQuad
Кількість передач, вперед/назад24/24
ВВП, об./хв.540/1000
Вантажність задньої навіски, кг8000
Розміри: 
Висота, м2.9
Ширина, м2.38
Довжина, м4.75
Маса трактора, кг5880